| Sve galerije ::: Jela ::: | Svi recepti ::: Ribe ::: |
|
|
|


Tuna je grilovana posebno, pa prelivena satarašom? |
Tunu sam pekla u tavi,pa sam je izvadila i dodala sasvim malo maslin. ulja, i naglo isprzila luk,paprilu i paradajz..beli lukac,ali u prahu ..i ponovo na to vratila tunu,da se ponovo zagrije!!!! |

gost :: 24. 06. 2026 u 00:22:01|
- Moj profil - Moj avatar |
- Svi moji uneti sadržaji - Moje slike - Moji recepti - Moji recepti sa slikom |
- MOJ KUVAR - MOJ BLOG |